Rozprávkový hrad s rozprávkou „O lenivej Katarínke“

There were no scheduled performances for this event.

Rozprávkový hrad s rozprávkou „O lenivej Katarínke“

Pri príležitosti MDD si dňa 26.5. 2024 (nedeľa) pripravilo Oravské múzeum P. O. Hviezdoslava pre najmenších návštevníkov obľúbené interaktívne podujatie. Rozprávkový hrad vás tento rok vtiahne do príbehu o lenivej Katarínke, ktorý bude plný rozprávkových bytostí, zábavných úloh a dobrodružstva.

Navštívte Oravský hrad a pomôžte Katarínke prejsť rozprávkovú cestu, ktorá ju naučí ako sa správať a tak prejsť cez rozum nezbednému čertíkovi. Ak sa deťom podarí zdolať všetky úlohy, získajú aj sladkú odmenu.

Súčasťou rozprávkového podujatia je tiež súťaž o pekné ceny.

V nedeľu (26. 5. 2024) predaj vstupeniek iba online na www.oravskemuzeum.sk

Length events: 90 minutes